SPECIÁLNÍ VÝSTAVA pro plemeno PEKINÉZ při 46. krajské výstavě Hradec Králové - 14. 5.2016

posuzovatel: Ladislav Peroutka

Psi - třída štěňat:

VN 1 ... DAMON VIC Joliot (Balthasar Brayden Joliot x Knockie Gift of Bohemia Orchis), Schreibová Kateřina
VN 2 ... ELITE LOOK OF Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina

 

Psi - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... CLEVER CHOSEN Joliot (Basco King Venus Bohemia Gold x Quireen Camargo Dione), Kroftová Bedřiška
VN 2 ... OLIVER Silver moon shine (Gwendolin Silver moon shine x Sunrise Dragon Fantastic Chic), Kvapilová Květa

 

Psi - třída mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... APACHE de los Cubanitos (Edelweiss Iz Mira Ferretty x Moka Latte Party De Los Cubanitos), Escobar Jurado Clara / Kaválková Katuše

 

Psi - mezitřída:

V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy 2016, BOB, Nejlepší pes IX. FCI skupiny - 3. místo ... JCH. TAYLOR Perlová koruna (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Ninna Astarte Perlová koruna), Machowská Vlasta

 

Psi - třída otevřená:

V 1, CAC ... CH. BUTTOGNE KING Venus Bohemia Gold (King Iz Zhasminovogo dvortsa x Princes Perlova Astarte Gold), Drábková Věnceslava, Mgr.
V 2, res. CAC ... GCH. BALTHASAR BRAYDEN Joliot (Palacegarden Percival x Quireen Camargo Dione), Schreibová Kateřina

 

Psi - třída vítězů:

V 1, CAC ... CH. Sunrise Dragon NEW KING II (Sunrise Dragon Erema x Sunrise Dragon Ballada), Stárková Radana
V 2, res. CAC ... CH. BASCO KING Venus Bohemia Gold (King Iz Zhasminovogo dvortsa x Princes Perlova Astarte Gold), Drábková Věnceslava, Mgr.

V 3 ... CH. FABIO z Danova dvora (Kiss of the Dragon del Palazzo Imperiale x Dascha z Danova dvora), Červená Lucie

 

Psi - třída čestná:

V 1, Nejlepší jedinec ze třídy čestná - 1. místo ... ICH. FAN FAN z Jasmínové rokle (Lancelot Čínský démant x Mary Poppins del Palazzo Imperiale), Kšánová Dagmar
V 2 ... ICH. GERMANICUS KING z Danova dvora (King Iz Zhasminovogo dvortsa x Katty Gift Perlová koruna), Červená Lucie

 

 

Feny - třída štěňat:

VN 1, Nejlepší štěně ... ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava
VN 2 ... EMILY ESTEE Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Schreibová Kateřina
VN 3 ... DESTINY DE ABUKATOS Joliot (Balthasar Brayden Joliot x Knockie Gift of Bohemia Orchis), Schreibová Kateřina

 

Feny - třída mladých:

VD 1 ... MISHEL Silver moon shine (Savelina Harisim Sweet x Alli), Kvapilová Květa

Feny - mezitřída:

V 1, CAC, Vítěz speciální výstavy 2016, BOS ... JCH. CHARLOTTE ROMEO z Danova dvora (StSanja Romeo of Livanda Astarte Gold x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie
nenastoupila ... ABIGALE Imposant Spirit (Imposant Gift of Bohemia Orchis x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše

 

Feny - třída otevřená:

V 1, CAC ... JCH. ALISSA Imposant Spirit (Imposant Gift of Bohemia Orchis x Sunrise Dragon Betty), Hartmannová Petráková Hana, Mgr.

 

Feny - třída vítězů:

V 1, CAC ... GCH. ZILLY-VERDASCO Svámí (Livanda Verdasco Astarte Gold x Bettyboop del Palazzo Imperiale), Machowská Vlasta
V 2, res. CAC ... CH. BIFORA KING Venus Bohemia Gold (King Iz Zhasminovogo dvortsa x Princes Perlova Astarte Gold), Drábková Věnceslava, Mgr.

 

Feny - třída veteránů:

V 1, BOV ... ICH. MARY POPPINS del Palazzo Imperiale (Pekehuis Spirit od Gold x Miliondollarbaby del Palazzo Imperiale), Kšánová Dagmar
V 2 ... Vet.CH. YAKIE-LIUN Krahulecká skala (Bentiar Targa Florio x Tasha-Tiluet Krahulecká skala), Petráková Hartmannová Hana, Mgr.

 

 

 

 

TOPlist